PREPARATY na odchudzanie, oczyszczanie

Nadmiar kilogramów? Chudnij zdrowo! Znajdziesz tu wiele suplementów diety, witamin, soli mineralnych oraz preparatów do oczyszczania organizmu. Odpowiednio wybrane kosmetyki pomogą ci pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę.
rozstępycellulitoczyszczanieodchudzanie

PREPARATY na odchudzanie, oczyszczanie

view_simple view_full view_boxesCena Nazwa sortowanie: 300 100 30 Na stronie:

Preparat wspomagający naturalną eliminację wody z organizmu wraz z zawartymi w niej toksynami. Wpływa korzystnie na proces kontroli wagi, redukcji masy ciała oraz ułatwia walkę z cellulitem, w szczególności z jego wodną odmianą.
cena: 24,90 zł

Składniki suplementu diety Linea 30+ wpływają na zmniejszenie apetytu, wspomagają spalanie tłuszczów oraz przyczynią się do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów. Regularnie stosowany produkt pomagaj w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz wspomaga usuwanie nadmiaru wody.
cena: 31,90 zł

Pomoc w utrzymaniu prawidłowej masy ciała powinna być dostosowana do faz funkcjonowania organizmu. Asystor Slim suplement diety to system odchudzania dwufazowego na rano i wieczór, który dostarcza właściwych składników dokładnie wtedy, gdy są potrzebne.

Teraz Asystor Slim wzbogacony jest także o dodatkowe substancje regulujące gospodarkę tłuszczową.
cena: 38,99 zł

Tabletki wspomagające odchudzanie u kobiet po 40. roku życia. Preparat pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Składniki suplementu przyspieszają metabolizm, przyczyniają się do spalania tłuszczów i wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru.
cena: 31,90 zł

Kategorie

Filtrowanie

Producent

Pojemność

60 tabl. (3)
30 tabl. (1)

Postać

Tabletki (3)

Przeznaczenie

Wiek

30+ (1)
Copyright 2015  oprogramowanie sklepu http://www.aptusshop.pl/.
Twój koszyk: 0,00 zł - 0 szt.